View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 16:37:36
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Cand sunt deprimata imi vine sa mananc mult! Help!

Citat:
Anterior postat de Andreea24 Vezi mesajul
Pap bine dar cedez cam des la dulciuri si desi am incercat sa fac mai mult sport se pare ca nu prea merge. Si sotul meu tine aceeasi dieta dar cel putin o data la 2 zile il aud ca vrea nu stiu ce prajitura sau imi spune ca a facut comanda la pizza, si incerc sa gust doar. Cel mai bine e sa nu papi deloc dulciuri si alte prostii si cui ii reuseste asta are tot respectul din partea mea.
O sa incerc sa impart cardio in 30 de minute dimineata pe stomacul gol si seara inca 30 (cica asa recomanda medicii) si sa rezist tentatiilor si poate scap iar de platou.
Nu poti vorbi cu sotul tau? Sa stab ca timp de o luna fara pizza sau prajituri? Ti-ar fi de ajutor asa
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat