Subiect: Jurnal irina1
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 31 mai 2011, 14:51:44
Adrianaa's Avatar
Adrianaa Adrianaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 dec 2010
Locaţie: -, Romania
Dieta: South Beach
Date: 165cm, 58.3kg
Mesaje: 705
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal irina1

Citat:
Anterior postat de irina1 Vezi mesajul
le-am inceput si eu de aseara.....pfuuu..am o febra musculara..toate ma dor..cea ce inseamna k mi-au lucrat bine muschii..deci sunt super super...la tn cum e dupa 10 zile se vede ceva ceva?
Sincer de masurat nu m-am masurat ca nu am centimetru dar mie mi se pare ca se vede. A inceput sa imi dispara celulita si mi se pare ca nu mai am burta aia de gravida care o aveam . Dupa 30 de zile sigur vor fi rezultate vizibile si bune !
Azi am o stare aiurea,sunt off diet total si am zis pas si de la sport dar de maine incep din nou South Beach 1 si continui cu shred pentru ca mi se pare dragut,nu foarte greu dar te cam pune la treaba.Plus ca am auzit ca cele mai bune rezultate ar fi sa combini cardio cu exercitii cu greutati.
__________________
I'm not there yet, but I'm closer than I was yesterday.
You cannot taste perfection, you can feel it!
The real beautiful look is in those who have worked for it.


Adrianaa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1026 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 510 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]