View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 09 iun 2011, 13:09:00
andy's Avatar
andy andy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 10 dec 2009
Locaţie: madrid, Spania
Vârsta: 35
Dieta: SCARSDALE
Date: 159cm, 82kg
Mesaje: 152
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu miaumiau: Incercarea finala (si sper si reusita) de a scapa de binge-eating...

Citat:
Anterior postat de miaumiau Vezi mesajul
Salut draga jurnal, si salut slabute vechi si noi. Si eu urmaream din umbra inainte sa scriu. Din pacate nu prea am timp sa scriu, desi zilele mele incep la 6 juma si se termina pe la 12-1 am.
Ieri a mers bine, aprox 1400 kal, ceea ce fata de marti cand am papat vreo 4000-5000 e f bine. Ce nu mi-a placul la meniul meu a fost distributia caloriilor, mai mult seara decat in prima parte, precum si ca m-am infundat cu multe fructe si m-a durut f tare burta. Nu sunt foarte disperata sa slabesc si nici nu stiu daca as reusi sa rezist fara fructe, ca sa reduc carbohidratii..principalul scop e sa imi schimb modul de alimentatie nesanatos pe termen lung.
NU stiu daca voi aveti jurnale sa va scriu, nici in al meu nu prea, dar daca pot si eu fi de folos cu ceva sau daca pur si simplu aveti chef sa va expuneti gandurile, va mai astept cu mare drag! >:d<
Salut miaumiuau! Ce ai papat marti de ai ajuns la atatea calorii, felicitari pt ca ai scazut drastic nr de calorii ,si mie imi plac f mult fructele dar nu e bn sa abuzam de ele pt ca au multe zaharuri.
Si eu sunt noua pe forum si am inceput dieta lunea asta,imi e putin cam greu pt ca imi e fomica mai mereu .
__________________
Nimeni nu ma cunoaste...toti ma judeca
Jurnal andy - Dieta Scarsdale