View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 22:29:12
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Concurs - Slabesc cu Montignac- iulie

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
fetelor ar trebui sa avem si intervale orare? eu nu sunt om normal, nu mananc la ore fixe, mese fixe... ar trebui sa stabilim eventual si asta?
de ex:
MD intre si intre (6-11)
P (2-5)
C....
eu am zile cand ma trezesc la 1 si nu pap nimic pana la 3... deci sar direct la pranz
sau cum, desi ma culc la 4...... off

asta ca sa nu existe discutii... ca una a mancat normal si alta mai putin, sau a sarit peste mese, si a slabit mai mult sau stiu si eu
sa fie clarisimo de la inceput
maine imi trebuie o ora numai sa ma masor... ca asa ma impiedic in metrul ala... pulpa la ce naiba trebuie masurata? n ajung bust, talie si fund?
mai femeie.. lasa comentariile si taci..masoara pulpa..ce ai?? sa vezi ce o sa-ti placa atunci cand o se realziezi cum scade pulpa aia..Acu' eu una am o fixatie cu pulpele si am nevoie sa scad la pulpane..tu poate nu ai nevoie..

Nu conteaza..masoara si pulpa!!

despre programul meselor..nu cred ca impunem reguli!! Fiecare mananca cand si cum considera..ca doar nu ai inebunit..sa ne trezim la 7 ca sa mancam micul dejun!!

ca o idee simpla..(pls nu da!!! ) as zice io..ca 3(trei) mese pe zi ar fi idealisime!! da..iar..tu decizi...ce si cum!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].