Subiect: Jurnal kasty
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 21 ian 2012, 12:06:00
barbuta's Avatar
barbuta barbuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: dieta cu 5 mese
Date: 165cm, 102kg
Mesaje: 5.578
Aprecieri acordate: 1.083
Am fost apreciat(a) de 885 ori in 613 mesaje
Implicit Re: Ma mandresc cu mama mea!

Citat:
Anterior postat de kasty Vezi mesajul
draga mea mateimatei cred ca este in natura omului sa fie nemultumit.ms de mesaj
In legatura cu bicicleta eu momentan chiar o folosesc aproximativ 1h-1h30 min zilnic chiar daca in reprize de cate 30 sau 45 de min.La sala din pacate nu am cum sa ajung deoarece `noi stam singuri in oras si nu are cine sa ma ajute sa stea cu bebe, plus ca mi-ar fi jena sa imi arat "bady-bildingul"intr-o sala unde in general sunt fete slabe.Greseala mea dar cred ca de vina e si mentalitatea romanului care se duce la sala si care "zambeste"pe sub mustati de "focile"astea care nu se vad cum arata.
Intelegi u ce spun
momentan cantarul l-am pus departe ca sa nu ma cantaresc zilnic, cred ca ma voi cantari o data pe saptamana dimineata
ms tuturor pt incurajari si mesaje
bafta la slabit tuturor
buna kasty nu sint un ex dar atit iti pot spune incearca sa citesti cartea mihaelei bilic si o sa intelegi ff multe lucruri ,cartea o gasesti aici pe sait sau vezi ca e un grup format intraba fetele poate iti da slabuta linkul
__________________
barbuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2307 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1790 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1533 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]