View Single Post
  #1000 (permalink)  
Vechi 18 iul 2010, 08:41:03
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Roxy Am zumbait impreuna ? D-aia n-aveam loc in camera
Fetele si eu cu zumba azi si de azi, la care am mai pus cele 150 de abs crunch - 3 serii de 50 - si cele 180 pt coapse-solduri a la Florentina, 3 serii de 30 pe fiecare parte In total 44 minute. As mai face un pic de bici, da mi-e foame de nu mai pot Ma duc sa-mi pregatesc cina ca se face tarziu si revin in timp ce se perpelesc dovleceii pe plita
?
Caro dar ai facut si tu ceva sport ieri ! Felicitari ! Dovleceii mie nu imi plac !
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Hallo si tie Au plecat rusii de la mine si-au ajuns in Germania ?
Mersic ptr intelegere Imi chioraie stomacul Acuma ma duc la plita si dovleceii mei I-as manca cruzi asa foame am
Iar am luat-o in zig zag cu mesajele
Or sa ajunga si in Bucuresti pe la sfarsitul lunii pe 30 !
Nici de foame nu i-as manca ! Sper ca ai avut rabdare sa se faca si i-ai papat facuti !

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna Symony...eu azi am fost tare puturoasa....am fost la cumparaturi si am lenevit toata dupa masa....
Super Angela sa se intample mai des asa ceva ! Sa nu te imbolnavesti ! Ai grija de tine !
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Caroli eu dovleceii ii fac uneori asa ; ii curat,tai cubulete,ii pun intr-o cratita cu putina apa ca lasa ei foarte multa,ii condimentez ,cand sunt gata tai marar mult,poti si putin cimbru...si pun smantana slaba su iaurt dietetic....ies ca o mancarica de dovlecei...daca storci apa de pe ei dupa ce sunt fierti si-i pasezi si pui dupa ce sunt pasati smantana sau iaurt slab ies ca un piure...
Exact asa face mamii meu mereu ,ca un piure ca ea nu prea mai are dintisori si nu vrea sa mearga la dentist deloc ! Trebuie sa o pacalesc si cu asta ! Nu a fost in viata ei la dentist !
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Potolit foamea, fac si eu dus si revin- Roxy la dus tot impreuna ?
M-am bagat in ciocolata negra N-am mai avut asa pofte de vreo 10 ani. Ce m-a apucat ?
Mai Caro intrati la banuieli ! Si zumba in aceiasi camera ,acum la dus ..cred sa sunteti impreuna ! Eu va spun Emiliei ! Uite ca mai cere si corpul ,numai tu sa-ti faci poftele ! Mai vrea si el altceva !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Hm..o cadere de glicemie?? Poate cerea corpul ceva dulce?
Sa stii Roxy ca asta patesc eu mereu ,noroc ca am batoane din alea in casa si mai iau cate o gurita si imi revin ! Nu este de glumit cu asta !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]