View Single Post
  #1002 (permalink)  
Vechi 13 oct 2012, 11:29:27
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul
Buna dimineata !
Vin sa spun cu multa bucuie ca am reusit intr-un final sa trec de bariera lui 80 .
Adevarul e ca tinand 5 zile de PP si facand multa miscare siii nemaifiind acasa tot timpul la tot felul de tentatii am reusit sa bat recordul in scadere ,unde mai pui ca ieri avand zi de PL am constatat totusi minus ,cred ca e o perioada propice !!!!
Deci ...am ajuns la 79 kg !!!!!!!!!!!!!! Asa e pe cantar 79.00 !
Mai am 4 zile de PL cand sunt constienta ca nu o sa fie mare scadere ci poate plus dar o sa fiu cuminte si macar voi oscila pana in 80 si as fi super multumita !
Ieri am fost intr-un orasel apropiat unde am multe cunostinte care zic eu au apreciat munca si efortul meu in mod pozitiv ,am primit felicitari pentru ambitie si urari pentru mentinere ,sunt fete care au habar de ce munca se depune in asemenea situatii si care de data asta am simtit ca sunt sincere !

Mai vreau sa adaug ca atunci cand am intrat pe site-ul Dukan mi s-a spus ca pana in noiembrie voi ajunge la 78 kg daca tin dieta corect si se pare ca e adevarat.
Sper sa -mi dea Dumnezeu minte si putere sa nu ma bucur prea devreme de reusita ca drumul e inca destul de lung !

Va pup ,dragi slabute si va las cele mai frumoase ganduri !
O zi minunata sa aveti si un sfarsit de saptamana placut !
Va pup si sa aveti grija de voi !
Sincere felicitari!!!!!!!!
__________________