View Single Post
  #1002 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 11:15:46
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Ame..hai sa-ti spun, vad eu reteta scrisa de tine (aia d einghe) si-mi zic:ce vrea fata asta sa zica?? eu am spus frisca..ea de ce spune "smantana de montare"..cand m-a lamurit Emi..am ras cu pofta..acu' mai nou ma distrez cand ne spui despre "chiaveta" ta..si sotu imi zice:"intreab-o pe Ame, are vreo legatura cu chiuveta?! "

Fetele am fost la film..ce sa zic..bun filmul, dar eu citind cartea ..nu l-am mai savurat..apoi a fost extrem de luuuung..m-am plictisit si am adormit!!!! am fost cu doua prietene si la un moment dat am auzit ca pri vis pe una spunand :"heyy Cami a adormit..sforaie langa mine!!!" m-am rusinat de numa'.
Am mers la film de la ora 22..s-a terminat la ora 1 dimineata, apoi am stat in curte cu copiii si sotul si am privit stelele cazatoare..(la noi este o feerie de stele cazatoare in seara asta)..si acum la 2 dimineata va scriu voua!!

Ahhh..si am fost foarte cuminte!! Nu am facut abateri!!

sa aveti o zi de sambata superba!!


Meniul

14 August, 2010

10:30 - suc de fructe proaspat
11:00 - baton, lapte cu cafea decoff
16:00 - un castron ciorbita, o portie de linte cu muraturi
20:00 - compot piersici, ceaiuri

dimineata ma duc la scari!! Apoi..plajaaaa!! sunt si la mine 30 de grade maine!!

ahh si am primit complimente ca am slabit!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].