View Single Post
  #1002 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 22:48:01
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Rina 90"s (etaj XII)

Gata ,am terminat ...sunt franta ,dar in acelasi timp revigorata ...am facut 15 min. Tae-bo beginners , 25 de min. Slim 6 -Start it up , 15 min. de bicicleta la nivelul 4 si 5 , 115 abdomene si am tras si-o sarba populara asa de incalzire . Eu folosesc si o bluza speciala ptr. slabit ( faci sauna in ea ), transpiri foooarte mult si elimini toate toxinele.Tricoul pe care-l iau pe dedesupt este ud leoarca dupa ce ma dezbrac... nici nu va inchipuiti ce miros au toxinele pe care le elimini...a amoniac . Inteapa pur si simplu la nas .Prima data m-am speriat ... dar sotul meu m-a linistit si mi-a spus ca asa e normal.Are si el bluza la fel.

Acum urmeaza o baita calda ,sotul face ceaiurile si relaxare in patuc .... Aaaa si am uitat sa va spun ca folosesc si crema termica ptr. celulita si una speciala ptr. abdomen ptr. tonifiere,in fiecare seara .Fara abatere...

Maine vine sora-mea la cafea ...ca nu am vazut-o de ceva timp ....
Noapte buna va doresc ,somn usor si vb. maine dupa-masa.Maine ma duc si la cumparaturi ca nu mai am fructe .
PUPICI !
Pupici!
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]