View Single Post
  #10029 (permalink)  
Vechi 28 feb 2013, 13:16:02
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dragelemele.......de dimi am fost la masaj,direct de la gradi...apoi am mers sa- ami aduc masina de la curatat....are tapiteria bej si cu 2 copii...va dati seama ce era acolo...80€ a costat si de acolo am mers direct sa cumpar huse negre sa pun pe ea...nu tine asa sa o tot duc la curatat...deocamdata o las cu huse,cand mai cresc copii mai vedem....e tare frumoasa crem...dar crem cu crem- negru cu sfarmituri,bomboane....etc....am mers si la mag sa cumpara apa si lapte si am stat in parcare 20 min cand m- am intors ca era full...nu am avut loc si in alta parte nu am mers ca era departe de casa cu baxul de apa...Ieri nu am tinut zii de fructe si de dimi aveam 72,1... Bine zic eu....azi tin zii de fructe,o zii intariere..vedem maine.
Mariana sa scape cumnatul cu bine....
Manu eu nu apar in permis cu ochelari.....dar azi cand am iesit de la masaj causita de cap si fara ochelari nu vedeam bine...i- am pus si asa am condus....invatata cu ei 6 luni zilnic....
O zii frumoasa va doresc tuturor...va puik.
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
david (28 feb 2013), lacra81 (28 feb 2013), manumanuela (28 feb 2013), mariana34 (28 feb 2013), VentoFreddo (28 feb 2013)