View Single Post
  #1004 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 06:41:43
Anason's Avatar
Anason Anason este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Whole foods plant based (WFPB)
Date: 163cm, 90kg
Mesaje: 433
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XII)

Buna dimineata, frumoase slabute! La mine deja incepe ziua, cam devreme, dar asta e jobul. Va las cafea calda sa va astepte cand va treziti. Ceai n-am facut inca, poate face urmatoarea. Va urez o zi cat mai frumoasa si lipsita de tentatii!

Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul
Gata ,am terminat ...sunt franta ,dar in acelasi timp revigorata ...am facut 15 min. Tae-bo beginners , 25 de min. Slim 6 -Start it up , 15 min. de bicicleta la nivelul 4 si 5 , 115 abdomene si am tras si-o sarba populara asa de incalzire . Eu folosesc si o bluza speciala ptr. slabit ( faci sauna in ea ), transpiri foooarte mult si elimini toate toxinele.Tricoul pe care-l iau pe dedesupt este ud leoarca dupa ce ma dezbrac... nici nu va inchipuiti ce miros au toxinele pe care le elimini...a amoniac . Inteapa pur si simplu la nas .Prima data m-am speriat ... dar sotul meu m-a linistit si mi-a spus ca asa e normal.Are si el bluza la fel.
Si eu fac la fel cand fac sport, chiar se vede diferenta. Pielea arata mult mai bine. Inca nu am reusit sa gasesc timp si pt sport serios, dar sunt pe ultima suta de metri cu curatenia si am considerat ca fac destul efort momentan . Cat de curand vin si eu in randul sportivelor. Cu banii economisiti dupa ce m-am lasat de pufait o sa-mi iau si eu o eliptica, pt ca mi s-a rupt stepperul si bicicleta normala nu prea ma atrage . Mmmm... mi-ai facut pofta de miscare! Poate reusesc azi macar 30 de min de... ceva, orice! Pup!
__________________