View Single Post
  #1007 (permalink)  
Vechi 07 feb 2011, 16:21:37
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Nu am zis sa nu slabesti...fiecare stie cum se simte bn in pielea lui...am zis k eu dak aratam k tine nu ma stresamma bucur k te-ai distrat...eu pe aici cu distractia mai slabut...sunt doar cu iubi aici si nu cunoastem alti romani....iar cu italienii pe care ii stim....distractie inseamna hai sa mergem sa mancamasa k eu zic pastot e bn k ai permis...eu nu am deloc si nici nu intentionez sa il iauimi e frik de condusEu ce sa fac...am ajuns la mentineresi in rest munk si aks cam asta e viata mea...distractie o sapt pe an cand mergem in vacantza aks

Bunaaaaaaaa!
Stiu ca italianii doar la papa se gindesc........si iubitul mereu vb ,unde facem cena?.......sau ceva de genul asta....si le-am zis voi traiti doar ca sa mincati.si eu un an am fost singura si doar la mare si la servici plecam,de cind sunt cu el...mereu la cena la el,la amici,citeodata la disco..............
Eu permisul l-am facut aici,cind inca nici limna nu o stiam bine,am cheltuit la 1000 de euro da sunt multumita,ca apoi si masina mi-am luat.......se schimba viata cind ai masina proprie,nu depinzi de nimeni....asa ca te sfatui cu frica dar fati permis........uite exemplu iubi sa ametit eu l-am dus acasa.....Eu inainte de a face permisuri aveam cosmaruri.ca conduc si nu am frena..........sau ca faceam accidente.......
Felicitari si cum decurce la faza mentinere..scuse ce dieta ai tinut acum?
Răspuns cu citat