View Single Post
  #1009 (permalink)  
Vechi 08 feb 2011, 14:40:56
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de loveyngy Vezi mesajul

Bunaaaaaaaa!
Stiu ca italianii doar la papa se gindesc........si iubitul mereu vb ,unde facem cena?.......sau ceva de genul asta....si le-am zis voi traiti doar ca sa mincati.si eu un an am fost singura si doar la mare si la servici plecam,de cind sunt cu el...mereu la cena la el,la amici,citeodata la disco..............
Eu permisul l-am facut aici,cind inca nici limna nu o stiam bine,am cheltuit la 1000 de euro da sunt multumita,ca apoi si masina mi-am luat.......se schimba viata cind ai masina proprie,nu depinzi de nimeni....asa ca te sfatui cu frica dar fati permis........uite exemplu iubi sa ametit eu l-am dus acasa.....Eu inainte de a face permisuri aveam cosmaruri.ca conduc si nu am frena..........sau ca faceam accidente.......
Felicitari si cum decurce la faza mentinere..scuse ce dieta ai tinut acum?
Ciao cara!!!
Pai habar nu am cum decurge...de duminik sunt la mentineredeci ink nush cu ce se mananca dar invat euCu permisul stiu k ai dreptate...dar nu pot...nu vreaustiu deja k as suferi d emania vitezei si la cat de bn apreciez eu distantele sigur as sfarsi rauasa k astept cuminte sa castig la loto si sa imi iau masina cu soferEu nu am tinut o dieta anume...am incercat sa mananc cat mai sanatos in limita a 1300-1200initial si poi 1100-1000cal/zi sport cat cuprinde si cam atat...akm am inceput sa cresc treptat nr de calorii...cate 100/zi sapt asta si voi vedea duminik ce si cum...adik dak tot 64 am mai cresc cu 100...dak am pus ceva mai scad pana revin la 64 si incerc din nou sa cresc...si tot asa pana voi ajunge la 1750cal/zi fara sa ma ingrassi mai bag si sport intre timp...tae-bo si mai vad eu ce...bn deocamdata fac doar gimnastik medicala...k am ceva problemute cu spatele si tre sa fiu cuminte
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
Răspuns cu citat