View Single Post
  #101 (permalink)  
Vechi 02 dec 2011, 16:26:09
mikaelaflo's Avatar
mikaelaflo mikaelaflo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 mar 2011
Locaţie: Curtea de Arges, Romania
Vârsta: 39
Dieta: hipocalorica, 3 mese + 2 gustari
Date: 165cm, 88.8kg
Mesaje: 740
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

[QUOTE=AnDrAdAxl;865140]
Ce te-a deranjat pe tine Miha?Ca ti-am zis sa nu faci o greseala pentru ca tu ai zis ca vrei sa ti Dukan?Tu incerci sa faci ceva dar nu zici....Vrei sa ti uun fel de keto...nu?Asa cu grasimi si carne mai e Atkins,Catalin Crisan...etc...
Pe mine nu m-ai deranjat cu nimic;dar tie cum ti-ar pica sa zic eu sus si tare ca tin post si sa vezi in meniul meu carne sau altceva si sa zic ca important e ca slabesc;nu cred ca am cerut ceva stupid!Cred ca am cerut sa fim sincere si sa facem lucrurile cu seriozitate pentru ca altfel ne-am bagat in concurs sa ne alfam in treaba si eu nu vreau asta si sunt sigura ca nici celelalte fete!

Stiu ca tu esti sefa, si trebuie sa ne impingi de la spate....si am uitat ca nu trebuie sa intru in polemica cu tine ca o sa ies tot eu sifonata....nu conteaza. Nu tin nicio dieta anume atunci. Nu am intrat in concurs nici ca sa ma aflu in treaba nici ca sa va incurc. O sa am meniuri, o sa am calorii, o sa am sport, si scadere la cantar. Sper sa aveti toate! Din cauza mea sa nu va faceti griji, o sa am puncatj corect
__________________
Drumul spre o viata sanatoasa
mikaelaflo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2427 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1910 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1394 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat