View Single Post
  #10101 (permalink)  
Vechi 29 oct 2012, 10:56:00
Vuvuzela's Avatar
Vuvuzela Vuvuzela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Din toate, fara excese
Date: 160cm, 57kg
Mesaje: 1.743
Aprecieri acordate: 278
Am fost apreciat(a) de 490 ori in 255 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
oooo Doaaaammmne
ma umple toti cand aud de pastile, de herbal life, aloe, lindaxa, si inca alte 100 de prosti pe care si eu in prostia mea am aruncat milioannnnee...stiu ca in 2008 parca sau in 2007 era la moda herbal si am dat atunci 4 mil, 400 de lei de azi pe o tura de pastile sheke si alte alea, 400 de lei cand salariul meu era aprox 600...si degeabbbbaaa
mare prosti MAREEEEE
asa as vrea sa strig sa ma auda toata lumea, NU SE SLABESTE CU PASTILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am luat lindaxa in 2009, da am slabit...dar la un moment dat tremura toata carnea pe mine,ameteam...si apoi m-am oprit, cred ca daca continuam muream, bine ca s-au scos de pe iata, mai am o prietena care era sa moara, ( a luat *pastila de slabit), a cazut in statie la metrou...abia s a tarat si a luat un plic de zahar, a sunat la salvare...au dus-o de urgentaNU NU NU NU pastilelor minune, NU EXISTA ASA CEVA
si nucred ca e o problema sa le zicem numele, e bine ca lumea sa inteleaga sa evite aceste produse
Pai e bine sa le zicem numele ca sa nu ia lumea. De exemplu, eu acum 3 sau 4 ani am luat Super Slim. Vreo 5 zile - nu cred ca am facut saptamana. Imi faceau sete de beam si 4-5l de apa pe zi. Beam apa si nu simteam ca trece setea, as fi stat cu gura la robinet. Pe langa sete, incepuseu sa-mi dea o stare proasta, eram fara putere, nu aveam chef de nimic, as fi zacut tot timpul cu butoiul de apa langa mine. Bine ca le-am oprit dupa doar cateva zile, ca ajungeam si eu la spital.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Vuvuzela:
Creatsa (29 oct 2012), rozica1965 (29 oct 2012)