Subiect: Jurnal Romina
View Single Post
  #1011 (permalink)  
Vechi 09 aug 2012, 09:29:20
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal Romina

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul
M-am intors si de la mare...anul acesta am petrecut destul de frumos, am dansat, am mancat, am innotat in stilul meu de incepator si m-am bronzat...oarecum Dieta mea a fost ciclica...am mancat cum trebuie, apoi am mancat prostii, apoi...in fine...Nu am facut multe poze anul acesta, dar am reusit urmatoarea captura cu mine anul acesta

Dar la anul vreau sa arat asa

In seara asta am alergat un pic, am facut cateva abdomene, exercitii pentru picioare. Nu am nimic spectaculos de povestit...sunt bine sanatoasa...O sa am o mica surpriza, dar mai incolo...pana nu se realizeaza nu va spun

Va multumesc pentru mesaje! Le voi citi si raspune. Sunt inca la Arges la ai mei, dar mai am destula treaba si va voi raspunde cat pot. Sa ma iertati ca nu v-am citit mesajele din urma...sper ca sunteti bine si sanatoase si ca aveti vesti bune pentru mine...

Iar fetelor din competitie: Raluca, Simi, Miha, Ancutz, Niculina si cine se mai lupta pe aici, sa stiti ca nu m-am dat batuta...am mai dat eu cu stangul in dreptul, dar sunt in competitie...si fie ca voi fi pe ultimul loc la "olimpiada", nu renunt

Cand voi ajunge la Bucuresti ma voi cantari si masura...Adica undeva saptamana viitoare...joi, vineri...vedem
Va tzuc pe toate...un strumf bronzat si bine dispus
Neatza strumfel ambitios!
Bine ai revenit.. !

De abia asteptam poze cu tine bronzulici!
Place tare ca nu te dai batuta.. Nu-i asa mare bai ca ai mai calcat stramb, doar e concediu, nu?
Important e ca esti pe linia de plutire!

Cat despre a doua poza, cu Snooky sau cum o cheama pe oribilitatea aia de femeie, e NO WAY din partea mea!
E urata cu spume si e fatso! Deci gaseste alt model ca pe mine ma oripileaza femeia aia

Hai te pup si have fun in continuare!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]