View Single Post
  #1013 (permalink)  
Vechi 14 oct 2012, 10:01:43
Red flower's Avatar
Red flower Red flower este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 02 dec 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Atkins
Date: 168cm, 82.3kg
Mesaje: 5.733
Aprecieri acordate: 1.926
Am fost apreciat(a) de 822 ori in 497 mesaje
Red face Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul


Muult succes sa ai Rozica !!!!!!!!!

Buna dimineata !!!!
Noutati ....am mancat din placinta cu mere , care fara lipsa de modestie ,imi iese de fiecare data suuuper !!!
Chiar daca e contrar regulilor lui Dukan ,mi-am permis un mic rasfat , sunt constienta ca -mi va arata cantarul greseala dar de acum am prins smecheria!
Orcum a fost la micul dejun ,si voi continua azi si inca 2 zile cu PL si voi trage tare la bicicleta poate ard ce s-a depus !!!!
Dupa ziua de ieri ( PL) s-au marcat la cantar ,plus 400 grame ,as fi multumita sa nu trec de 80 ,chiar daca stau asa si 2 saptamani .....
Am si o stare foarte proasta ,am o infectie la un dinte cu lucrare dentara si am o parte de fata umflata ,iau tratament de 2 zile .Dar raman la ideia ca toate sunt trecatoare si maine va fi iar soare !!!!
Duminica placuta va doresc si va imbratisez cu drag !!!!
Vio, daca iei antibiotice sa stii ca stopeaza slabitul, deci daca o sa vezi ceva crestere pe cantar e din cauza lor, nu din cauza prajiturii asta e! Ce ne face bine intr-o parte, strica in cealalta
Iti doresc multa sanatate si insanatosire grabnica! Ai fost la dentist? Nu stiu daca stii, dar se poate interveni la masea si daca ai lucrare pe ea.
Baietul ce-ti face? S-a obisnuit? Te-ai mai linistit in privinta lui? Pupici!
Mult succes incontinuare!
Red flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1800 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1283 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]