View Single Post
  #1017 (permalink)  
Vechi 30 aug 2011, 11:14:31
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de bebi Vezi mesajul
Opsss da alalteieriHai pot sa inteleg diplomatul ca ai luat O GURA SI ATAT din el ca ai poftit,dar nu pot sa inteleg faptu ca iuby te ia pe la el pe acasa si pe deasupra te si ispiteste cu cartofi prajiti Offf imi pare rau pentru ce aud,dar ma bucur ca ti-ai revenit si acum esti din nou pe caiHai fie te iert si de data asta o consider ca o pauza in care ti-ai incarcat bateriile si ti-ai pus pe liber poftele
Iubi nu ma ispiteste cu nimic. Puteam sa ma abtin. S-a gatit in casa, m-a intrebat mama lui daca vreau sa imi gateasca altfel si i-am zis nu. Nu sunt proasta dar mi se pare normal sa ma pot comporta din cand in cand ca un om normal care isi permite sa manance exact ce isi doreste, si care nu trebuie sa dea peste cap o masa rara in familie doar pentru cateva calorii.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]