View Single Post
  #1019 (permalink)  
Vechi 04 nov 2011, 09:01:08
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Alynutei

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Eu sa stii c-am notat suta de grame slabita
Felicitari!!!
Am o singura rugaminte.... Stiu ca suna a pedeapsa dar nu e. Azi te rog eu incearca sa bei 2 litri de apa. Cu sticluta ca mine. Ti-e sete sau nu da-i cu apa azi. Si vreau sa vad ce rezultat iti da maine la cantar. Am eu asa o banuiala ca apa are mare parte din vina ...
sieu te sustin ..nici eu nu beau apa multa ..dar incerc ..si bag in mine cat pot ...si se cunoaste
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Uite chiar acum imi fac un ceai verde, si apoi incep cu apa.
Am sa incerc. Sti ce cred ca ma incetineste? strugurii,dar de sapt.viitoare nu cred ca mai iau.Am obs. ca fructele in general ma incetinesc. In zilele cand n-am prea mancat frucet am slabit mai rapid,dar nu pot rezista fara ele.
Dar promit ca azi bag apa, nu promit c-ajung la 2 l ,dar promit ca incerc.
Multumesc de idee.
si fructele ..nu renunta la ele ..papa-le diminiata
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Eu am observat la mine. In zilele cand n-am tinut corect dieta........ normal ca n-am baut nici apa. Ca in vremurile vechi. Si cand am inceput sa ma tin corect de slabit am reintrodus apa. Ei vreau sa-ti spun ca in 2 zile se cunoaste la cantar cu kilogramul. Pentru ca incepi sa elimini apa retinuta in organism. Daca organismul stie ca primeste apa suficienta...... elimina surplusul. Daca stie ca nu primeste decat o cana in zi e logic sa-si faca rezerva.
Astept cu mare interes rezultatul
e confirmata stiintific
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Logica explicatia
Am baut ceiucul ,sunt la a doua cana
mult succes
inceputul e mai greu
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].