View Single Post
  #1019 (permalink)  
Vechi 17 feb 2012, 10:10:26
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

nEATZA,IUBITELE!
Azi am zi grea..tre sa-mi ajunga cei 66 saci de peleti,si mi-i lasa in strada ca nu pot intra de zapada..eu tre sa-i car pana-n garaj..azi am sportul asiguratPlus ca tre sa ma rog de varu-miu sa-mi faca de sofer,ca pe fratimiu l-au chemat la munca,si tre sa-mi iau pantaloni,poate alt plovaras,sa ma duc la cosmetica pt sprancene,unghii si poate ma tund..daca nu,ramane sa le inghesui maine dimi,pana-n 12 jumate cand tre sa fiu la biserica..
Am luat cele 20 picuri de catina,2 lingurite cu miere,si am mancat o felie de paine graham cu o canita de lapte degresat.La pranz am varza calita cu ceva bucatele de porc slabSi cina cred ca o salata de rosii,vad atunci cum stau cu carbo.Mi-a zis sotul ca parca am mai slabit..cum sa nu slabesc daca de 3 zile nu dorm o ora incheiataVaii,acu vad ce rau e sa ai copil micSI acu mor de somn,da dupa 10 vin peletzii si tre sa fiu pregatita.

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
salutare!!!
ce faci EMY? ai reusit sa te cantaresti?
te-ai hotarat daca incepi vreo dieta sau mergi tot pe Monti!
sanatate sotului si spor la treaba ,sa iti fie ziua usoara usoara ,fara probleme!
pupicei
Multumesc,iubita,cum stii tu sa luminezi ziua omului de dimineata!
Al meu e mai bine,se simte f slabit,tot tuseste,da febra nu i-a mai crescut peste 38.5
Pup si tie,o zi frumoasa si sanatate la bebe Radu,ca am citit ca ati avut febra
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna dimi fetele .Va las o cafeluta si fug la treburi azi nu am timp sa stau cu voi ,intru la curatenie ,am gatit ieri si sunt mai libera,dar pentru curatenie si dupa ce termin vreau sa mai invat,daca ma lasa David si mai tarziu merg in oras sa platesc ultima taxa pentru scoalaO zi frumoasa si un weekend minunat
Ms de cafeluta,si spor la treburi si invatat,albinutzo!
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Buna dimi fetelor!
Am terminat cu semestrul I . Mi-am dat seama ca sunt la jumatatea cursurilor. A trecut un an jumatate mai am inca 1 si jumatate.
Azi sunt acasa si o sa ma bucur de ziua mea libera cu : gatit, curatenie si cu niste sport.
Emy, cum se mai simte sotul tau ?

O zi cu noroc tuturor !
Felicitari ,Feli!Baiatul cum mai e,i-a mai trecut raceala?
SPor la treburi si tie!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Neata fete frumoase si slabute

Sa sti ca nu am crescut la cantar asa ca altadata ,doar cu 400 gr. Am greutatea de la ticker. Nu ma laud, luni as vrea sa am greutatea asta
Te pup si un wekend frumos
Super ca nu ai mai crescut!Parca presimteam eu..sigur o sa ramai la greutatea asta pana luni,mai ales ca ai atata treburi..
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna fetele...gata sapt.deja e vineri...
Emy sa vezi ce am papat eu ieri cand am ajuns acasa...slana,carnat si ceapa rosie....din cata ,mancare am avut gatita eu am preferat slana,bine nu am mancat multa dar am mancat,mi s-a facut asa o pofta,era cu un rand de carnita la miljoc..
Sanatate cu ochiul,Angy!
hai ca m-ai facut sa rad cu slaninutza,cata mancare ai si tocmai aia ti-a facut cu ochiul..Ce crezi,ca eu nu am mancat?am bagat in mine ca sparta,slaninutza mi-a trebuit,slaninutze am
O zi frumoasa,Angy!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Emy, ti-ai luat hainute trebuie sa fie frumoase,si cred ca te prinde bine caramiziul.
Distractie placuta
Mersi!maine e botezul!Dar eu is asa nedormita si in urma cu somnul,ca o sa am o fatza..

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Emy distractie placuta la botez...si sa porti sanatoasa hainutele...bluzita,sutienul si pantaloni ce o sa-i cumperi azi...
Ms,sper sa ajung azi,daca nu,maine..

Fetelor,va urez la toate o zi splendida,azi la noi e soare si caldut,sper sa tina!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]