View Single Post
  #102 (permalink)  
Vechi 05 mar 2011, 12:59:41
Alexandra Andreea's Avatar
Alexandra Andreea Alexandra Andreea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 feb 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 33
Dieta: In cautarea echilibrului! (Montignac personalizat)
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 2.637
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei slabutze pofticioase Alexandra Andreea

Citat:
Anterior postat de lucia ely Vezi mesajul

da suntem
eu tocmai m-am despartit de al meu
de cateva zile
Zic si eu la fel ca Andra ca nu e rasul tau!! Dar de ce?...
Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Asa era si al meu,dar de la un timp il enervez la maxim si euAdevarul e ca a suportat saracul multe..de kte ori eram suparata sau stresata,din orice motiv el era cel pe care imi descarcam nervii chiar dak saracu nu avea nici o vina

Asa simt si eu cand il vad ca eu tip si fac urat si el sta si se uita ca mutu la interfonsau in mijlocul frazei ma intrerupe si zice"hai gata,termina discutia"si oricat as tipa eu la el sa continue ce are de zis el tace malc

Da,uneori e bine sa te destainui cuiva necunoscutE bine totusi ca are rabdare cu tn ca altfel ar iesi urat daca ati fi amandoi certaretzi

Da, sa stii ca si eu am avut o perioada din asta in care ma descarcam pe el! dar bine ca mi-am dat seama!! Si acum ca v-am intalnit pe voi fetelor, sunt asa de relaxata! Poate credeti ca sunt nebuna...!
Alexandra Andreea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2258 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1741 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1484 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]