Subiect: Jurnal Romina
View Single Post
  #1023 (permalink)  
Vechi 16 aug 2012, 09:24:21
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Romina

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Super,concediu placut,sa vii bronzurel tare de tot.........spor la bagaje(eu urasc asta).......mergeti la mare? bine e de mine e plaja la 2 pasi doar ca vremea iar se stricasi apoi cine stie cat o tine prognoza arata 3 zile inorate alte 2 cu soare si apoi ploiiiiiii.........asteptam vesti bune ........sa te distrezi la maximmmmmm..........
Imi cer scuze ca raspund atat de tarziu, dar am timpul necesar pentru a o face
Bagajele le-am facut cam pe fuga, fiindca am plecat mai devreme decat imi propusesem initial Si nici nu prea am gasit autocar sa merg acasa. Drumul de la Bucuresti acasa a fost o intrega aventura. Evident, initial mi-am scos tot dulapul afara ca sa ma pot hotari asupra "tinutelor"...am carat o gramada de trente si acasa si la mare si nu cred ca am purtat mai mult de 30% din ele Dar nicio surpriza aici
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Iti multumesc pentru toate pozicile si urarile frumoase!
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
bonjurel strumfulet,
ma bucur ca esti vesela si plina de energie..........si f bine ca ti-ai facut poftele in concediu nici eu nu am fost prea cuminte am scapat in cateva zila ca vitelusa in iarba verdeasa ca nu o sa fi tu in coada singurica ..........asa imi place prima poza ,parca ma vad pe mine balenuta la plaja
Si eu astept pozute cu tine bronzurel
Ce bine e de tine la parinti!!!
o zi minunata
Nu am facut prea multe poze anul acesta pe unde am fost, nici nu stiu sa spun din ce motiv...am fost mai mult pe a trai momentele decat pe a le fotografia.Concediul l-am petrecut acasa la parinti cu incursiunea de cateva zile la mare. Nimic spectaculos, dar au fost momente vesele si frumoasa, pline de relaxare. Astazi este ultima zi de concediu
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln