Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #1024 (permalink)  
Vechi 25 apr 2010, 11:25:22
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de ailimac Vezi mesajul
Mersi mult Sibel ca mi-ai explicat , ca la una mica, cum sa ajung pina la voi...mai spunemi te rog , daca nu sunt prea hapsina si cum sa devin un menbru al clubului...adica cum sa ma abonez, caci m'am uitat prin pagina si nu am gasit optiunile cuvenite...mersi
... Sus ...la optiuni subiect...dar, nu trebuie sa te abonezi ca esti gata abonata...la tine la diete treci..Atkins..sau ce preferi..si cand intri pe forum...apesi pe preferinte si acolo iti arata vizitele..la cluburile ..pe care le-ai vizitat...si la noi vi ca la tine acasa daca vrei sa ti impreuna cu noi dieta Atkins..si iti scri si tu zilnic meniul ..stai de vorba cu fetel..poti pune orice intrebare,...mai gresim si noi...si mergem inainte...s-au cum intri in forum...dai cum, ti-am explicat dieta atkins pe cautare si esti la tine acasa impreuna cu noi...si fa-ti si tu un jurnal personal pe forum....
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat