Subiect: Jurnal Romina
View Single Post
  #1025 (permalink)  
Vechi 16 aug 2012, 09:41:37
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Romina

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Ceau scumpoooo
Sa ai o zi frumoasa si sa fii cuminte

Draga mea, draga...am fost cea mai cuminte
Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Asa mi-e de dor de tine Rominuta mea... iti simt lipsa tare tare... sper sa revii si sa mai povestim
And...I'm back! M-am intors scumpa...aici sunt, doar ca n-o sa mai fiu toata ziua buna-ziua pe forum...s-au mai schimbat cateva lucruri pe la munca si se vor mai schimba si in plan personal...eu zic ca in bine, dar nu te ingrijora ca nu scapi de mine . Sunt inca in competitie...cred ca m-am mentinut pe perioada concediului, ceea ce nu poate fi decat un lucru imbucurator...voi veni cu rezultate in cateva mesaje si cu mici precizari
Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Ce de animalute! Ce imi mai plac! Asa am fost acasa, cu multe animalute! Ai mei au cativa caini, doua pisici...mai nou se mai aciulise o catelusa pe acolo...parca nu ar fi avut suficienti Si le-a fost mila de ea, pe moment o pastreaza si nu inteleg ce suflet nemilos au aruncat-o in strada
Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Mi-e dor de tiiine Rominel, concediu placut si sper ca esti cuminte.
SI MIE MI-A FOST DOR DE TINE SI DE VOI TOATEEEEEEEEE!!!! Sper ca am fost convingatoare
Dar observ ca si tu lipsesti zilele astea din peisaj...nu ne sincronizam deloc. Sper ca vom reveni la vremurile bune
Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul

Pupici multi scumpa mea
Ce de zambete!!! Pupici si din partea mea...un trilion de catraliarde de miliarde de pupici
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln