View Single Post
  #1025 (permalink)  
Vechi 17 feb 2012, 13:00:48
myha's Avatar
myha myha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 nov 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa si sport
Date: 170cm, 66.8kg
Mesaje: 2.605
Aprecieri acordate: 5.736
Am fost apreciat(a) de 4.067 ori in 1.239 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Buna fetitele mele dragi!
Am intrat sa va salut, sa va urez un weekend placut si sa fiti cumpatate, offf s-a gasit cine sa dea sfaturi
Eu am facut azi sarmalute,( sper sa nu mai mananc 10 odata) asa ca maine zi de curatenie ca mancare am.
Fetelor am vazut ca vorbeati de cioco de casa si de tort din mere intregi, sa fie oare dietetice
Bicicleta mea este dezmembrata, i s-a stricat ceva, o piesa, sotul se tot lauda ca o sa-mi caute prin magazine, daca o gasi ceva asemanator dar pana acum nimic, cred ca nu se mai face singura solutie este sa-mi cumpar alta, si sunt asa de scumpeee.
Cu sanatatea sunt mai bine, o sa merg sa-mi fac din nou ceva analize sa vad cum mai stau.
Emy distractie placuta maine la botez!
Angi o zi frumoasa si sa-mi trimiti si mie putina cioco ca nu se depune ca-i trimisa virtual
Feli te felicit pentru rezultatele de la scoala si sa vezi ce repede o sa treaca timpul si o sa te trezesti asistenta intr-un spital.
Va imbratisez cu drag pe toate!

PS: si mie mi-e dor de Fulguta, de kika, de Roxy ( Incognito),de Manu, fetelor ce se intampla cu voi de nu mai vreti sa ne dati nici un semn de viata?
myha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]