Subiect: Jurnal Romina
View Single Post
  #1026 (permalink)  
Vechi 16 aug 2012, 10:00:05
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Romina

Cine ma iubeste pe mine mult, mult, mult si ma viziteaza aproape in fiecare zi: DIANA! Si Cretzulina si Mutulica
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata, draga Romi!
Sa ai o zi minunata!
Daaaaaaa, o zi minunata...imi doresc ca fiecare zi sa fie minunata pentru fiecare dintre noi
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Concediu Sper sa ai un concediu minunat si relaxant! Asa mult imi place vara, cand stiu ca vine o anumita perioada cand toata lumea e in concediu, merge la mare, la munte, se relxeaza...SI asa ciuda imi e ca eu nu pot face asta...Acum din motive de serviciu (non stop) si acum cativa ani din motive financiare....Eh, las', eu merg la tara la bunici
Gluma, gluma, dar chiar iti doresc un concediu frumos pentru ca meriti!
Multumesc scumpa! Am avut un concediu mai mult decat placut...Am facut si treaba pe la ai mei, m-am si relaxat si distrat si s-au intamplat si lucruri pe care nu le voi uita toata viata, momente ce ne vor schimba vietile mie si lui sot of mine

Ce citisem eu pe la tine prin jurnal...ca s-ar apropia si la tine un concediu Eu sper ca da, ca te vei relaxa si tu si ca toate vor fi ok. Nici eu nu stiu daca voi mai avea parte de concediu in sensul de plecari pentru anii care vin. Urmeaza sa ne luam un credit pentru casuta noastra- this time for real si nu o sa ne mai permitem atat de multe, dar nu conteaza, important este sa fim sanatosi si sa ne intelegem bine...Si cred ca asta este important si pentru voi!
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata, chiar daca nu esti pe aici trec sa iti las pupici si urari de bine!Sa te intorci bronzata si cu bateriile incarcate!
Bronz: oarecum , baterii incarcate avem!
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Nici mie, nici mie nu imi place de uratenia aia!
Buna dimineata si bine ai revenit de la mare!Ma bucur ca a fost frumos, te-ai relaxat?Ti-ai incarcat bateriile?Urmeaza si concediul meu in maxim 3 saptamani Sa ma vedeti sipe mine in actiune
Pupici, strumf drag!Sa ai o duminica frumoasa!
Eeeeeeee, eu nu ma refeream la fata, doar ca vreau sa am corpul ei, oarecum Habar nu am despre cine este vorba, sincera sa fiu Este o una...daca o sa fiu slabuta, imi pun si eu pierce in buric o s-o copiez pe Claudia
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Hai buna dimi, draga strumf!
Miss you really bad, fatuca, revino!
Te pup,sa ai o zi frumoasa!
M-am intors draga mea...Ma "bucur" de ultima zi de concediu si ajung la zi cu voi...Si mie mi-a fost dor de voi, tare dor...Si m-am intors acum sa ma iubiti
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln