View Single Post
  #1026 (permalink)  
Vechi 17 feb 2012, 19:32:45
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Emy cred ca intra pe contul ei cumnata la fel si pe adresa de mess...asa zicea Fulga cand am vorbit ultima data cu ea..

o fi..

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Buna fetitele mele dragi!
Am intrat sa va salut, sa va urez un weekend placut si sa fiti cumpatate, offf s-a gasit cine sa dea sfaturi
Eu am facut azi sarmalute,( sper sa nu mai mananc 10 odata) asa ca maine zi de curatenie ca mancare am.
Fetelor am vazut ca vorbeati de cioco de casa si de tort din mere intregi, sa fie oare dietetice
Bicicleta mea este dezmembrata, i s-a stricat ceva, o piesa, sotul se tot lauda ca o sa-mi caute prin magazine, daca o gasi ceva asemanator dar pana acum nimic, cred ca nu se mai face singura solutie este sa-mi cumpar alta, si sunt asa de scumpeee.
Cu sanatatea sunt mai bine, o sa merg sa-mi fac din nou ceva analize sa vad cum mai stau.
Emy distractie placuta maine la botez!

Va imbratisez cu drag pe toate!

PS: si mie mi-e dor de Fulguta, de kika, de Roxy ( Incognito),de Manu, fetelor ce se intampla cu voi de nu mai vreti sa ne dati nici un semn de viata?

Ai grija cu sarmalele aleasi mama voia azi sa-mi trimita dar i-am dat cu passMai am varza calita,tot de la ea,nu e chiar dietetica,mama gateste pe stil vechi,cu muuult ulei,dar am dat carnea la o parte,am facut eu un mic cotlet la microunde..ce naspa e la gust,zici ca-i carne fiartada e f dietetic.
Sper sa rezolvi cu bici..la voi nu sunt targuri de vechituri?adica tarabe cu tot felul de piese?la noi se numesc "la rusi",veneau odata moldovenii la noi,da acu tot romani sunt
Si mie mi-e tare dor de toate..mai ales de Roxy,i-am mai scris un mail si mi-a raspuns de sarbatori,dar a zis ca si ea a luat iar in greutate,era putin depresiva..Poate isi ia inima in dinti si vine din nou printre noi
Si Crina..ce-o mai fi facand..Nanei,voia un bebe..offf.cate prietene nu au mai intrat
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]