Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #1027 (permalink)  
Vechi 25 apr 2010, 13:54:56
lovemyself's Avatar
lovemyself lovemyself este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de ade78 Vezi mesajul
Alexa, si eu mananc noaptea... am acest prost obicei din perioada cand eram gravida... inca nu am reusit sa scap de el, dar nu-mi pierd speranta. Nu ne dam batute... impreuna stiu ca vom reusi sa scapam de acest obicei, da?

Paula, aseara am dat-o in bara... am mancat dulciuri imi pare rau, dar nu mai am ce face... de azi din nou la dieta. Nu trebuie sa renuntam... punct si de la capat...

Sibe, felicitari pentru meniu si sport...

Pupici multi si sa aveti o duminica frumoasa, plina de caldura!

Asa e Ade..impreuna reusim noi sa scapam si de asta,nu se poate altfel
Si nici sa te gandesti ca te lasam sa urmezi alta cale decat asta pe acre ai apucat-o ca e tarre buna
Noi te sustinem..oricand oricum



Citat:
Anterior postat de Sibel H Vezi mesajul
...Ce dragute santeti..scumpelor,ce as face fara voi.?.. as bantui singura prin forum...Alexandra legat de problema ca de doua luni nu ai avut s-ar putea ca asta este motivul si gauza stomacului tau tare,tare surescitat...Ade, esti o draguta...ai dreptate ...Punct...i de la Capat...va ,pup pe toate....
Se poate Sibel sa fie si asta..dar principala mea problema e 'pisicul meu"..mama lui
Dra il pun eu la respect ca ce crede ca-i merge asa cu una cu doua
SAcum mai am inca o partenera la treaba asta..asa ca Ade ne tinem tare pe pozitii,daa?




Citat:
Anterior postat de ailimac Vezi mesajul
Buna fetelor!! ma primiti si pe mine in clubul vostru...ca vad ca mincati asa din ce-i mai bunisor...carnita...aoua....
Te primim cu mare drag
Nu-i asa ca papam bunutz?
Vezi ca scrie la dieta atkins mai multe amanunte despre inductie si despre celelelate etape ale acestei diete.
I just love it
Sunt o carnivora declarata asa ca mi se potriveste ca o manusa


Te asteptam cu meniul in fieare zi si cu sportul pe care il practici

PS: asa e fetelor..fara voi nu stiu ce as face..abia astept sa ma trezesc dimineatza ca sa intru pe forum..abia astept sa fac pauza de amiaza ca sa intru iarasi pe forum..si inainte de nana daca nu as intra ar fi o pedeapsa mult prea mare pt mine
10x a lot my girls
__________________
Nemancat noaptea II -Alexandra-
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat