View Single Post
  #10274 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 16:45:39
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


Pe aici, pe la servici. A fost veselie mare azi, se tot lua curentul la fiecare 20 de minute...ma simt epuizata la ce zi a fost.

Mai dureaza putin pana ma reobisnuiesc cu Rina, imi lipseste g2. Dar daca am tinut-o o data, o mai tin inca o data si ma reobisnuiesc .

Abia astept sa treaca prima zi de vitamine si sa ma pun pe cantar. Partea urata e ca prima zi de vitamine (sambata) se termina cu o nunta. Eu vreau sa fiu cuminte si sper sa reusesc
Si eu tot la servici...De-abia astept sa plec acasa....
Eu nu astept ziua de maine Zilele astea patru nu am fost cuminte deloc Si ma pedepseste cantarul sigur
Atunci sa fii cuminte.Eu nu cred ca sunt, tocmai am vorbit cu iubiSe anunta o mica petrecere in doi
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]