View Single Post
  #1030 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 10:51:51
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Lala26 Vezi mesajul
mi se pare ok, iar daca ti se mai face foame intre pranz si cina poti sa mai iei o gustare... cred ca ai vazut ca toata lumea lauda migdalele, poti sa-ti cumperi si tu sa vezi cum sunt trebuie sa mananci pe saturate mai ales pe vremea asta, pentru ca nu ai vrea sa-ti scada imunitatea iar organismul sa fie slabit...si stai linistita, chiar daca ti se pare ca mananci mult,sa stii ca nu e chiar asa. Montignac spune si noi am vazut pe pielea noastra ca, atata timp cat faci asocieri corecte, slabesti.
eu am meniuri destul de simpliste, dar fetele de aici...se pricep la gatit ! asa ca nu ezita sa intrebi..
Migdale maninc..multumesc pt raspuns...am o punguta in geanta de la servici,una in geanta de ''buna'' si vreo 2 pungute prin dulapuri la bucatarie...nu se stie niciodata cind ma apuca foamea...doar ca mi-a sarit un colt dintr-un dinte si ma enerveaza rau,da' rau de tot ca-mi intra in locul ala si tre sa am ata dentara mereu cu mine..asa ca le evit pina imi repar dintele...plus ca decind am inceput sa invat si sa maninc dupa regulile montignac nu imi mai e foame asa de tare intre meseDa fetele sunt atre pricepute si au niste retete..ca daca esti flamind acolo lesini de pofta..invat..si ca sa invat o sa va mai intreb.Zi faina
Răspuns cu citat