View Single Post
  #10306 (permalink)  
Vechi 09 iun 2012, 14:32:10
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Fir-ar mama ei de tura de noapte!Buna dimineata!Am aavut o noapte crunta!Din toate punctele de vedere!Sunt in drum spre casa,imi iau md-ul si trec la somn.Somn toata ziua,chiar daca nu o sa imi fac sportul azi.Dar simt ca daca nu dorm imi explodeaza capul,e a doua oara cand nu pot sa merg pe strada de oboseala.
Va pup si va doresc o zi minunata!Ne auzim deseara de la serviciu daca sunteti pe acasa si nu cumva plecati in cluburi sau alte distractii de weekend!
salut Di,
Uf si turele astea de noaptesper ca ai reusit sa te odihnesti azi si ca ti-a trecut durerea de cap..........diseara iar la muncaof of mama ei de treaba............eu sunt in club sigur in seara asta.........................unul cu desene animate pana tarziu,te pupik si iti doresc o noapte usoara
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]