Subiect: Jurnal Romina
View Single Post
  #1032 (permalink)  
Vechi 16 aug 2012, 10:30:53
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Romina

And last, but not least, micutza si dragutza mea Ancutz
Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Hello -hello!

Super amuzanta poza cu plaja

Nu stiu cat mai tine concediul tau, al meu e gata de azi.Am pus poze din vacanta, imi pare insa rau ca a trebuit sa le redimensionez si rezolutia nu mai e ca in realitate.

Te astept inapoi la concurs si pe tine, cand ti se termina zilele libere Eu am pus vreo 3 kg, asa ca acum trebuie sa alerg si mai repede daca vreau pe podium

Bine te-am regasit scumpa mea! Astazi este ultime zi de concediu...de care incerc sa ma bucur intr-un mod mai putin original: spal rufe, calc, fac mancare...micile treburi casnice nefacute

Am vazut cateva din pozele din vacanta...superb...se vad destul de bine, imi dau seama ca nu sunt rezolutia maxima, digitala, dar sunt super...Ce mai nebunie de vacanta ati avut si voi! Imi place! Eu nu am facut atat de multe poze, voi pune cateva, din putinele facute pana acum. M-am preocupat foarte tare cu traitul momentelor si personal nu am facut nicio poza...sotul a mai facut cateva, desi nu este musai motiv de mandrie asta

In ceea ce priveste dieta cred ca nici nu m-am ingrasat, nici nu am slabit...doar m-am mentinut. Voi veni cat de curand cu balanta kg si cm pierduti sau nu sa vedem. Am mancat dupa pofta inimii, dar cu masura, am alternat zilele cu mancare multa cu zile cand am papat mai putin...Am alergat, aproape in fiecare seara, mai putin la mare si in ultimele zile fiindca am musafiri...
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln