View Single Post
  #1033 (permalink)  
Vechi 21 sep 2011, 08:03:50
marinuta's Avatar
marinuta marinuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: chisinau, Moldova
Vârsta: 35
Dieta: Mancam sanatos
Date: 155cm, 75kg
Mesaje: 14.892
Aprecieri acordate: 1.948
Am fost apreciat(a) de 4.054 ori in 2.886 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)

acea tanti care are 300 kg este o indiferemta, si citi ani are tanti? L ace ora merge acea emisiune si la ce post de televiziune, mereu se vorbeste despre oameni grasi( obez)? cred ca e ca sora mea ii zic mai femeie esti mamica tinara hai sa tinem ambele o dieta personalizata de ajut cu sfaturi... etc ea imi zice da voi slabi si de la piine se abtine rara, seara papa bunisorul, adica bombite calorice... etc, nu rid de doamna de 300 kg sau de sora mea, doamne fereste, dar chiar simt omenesc nu este? Sora imi zice imi place asa cum arat si sotului la fel, normal ca cumnatu meu nu iii zice nimic e u om cumsecade si cuminte dar ea chiar nu se vede pe ea in oglinda? de 1000 ori ii spun mai tanti maninca pe zi 1000 calorii, ea imi spune ca ziua nu manibca dar seara iaca maninca fata, dar deameaza cind fetita ei doarme fa sport ceva doamna, iam zis ca ii dau bicicleta de camera numai fa sport, ea....nimic, fetita mea cind doarme la prinz.... eu niciodata nu dorm cu ea.....na poate sa intimplat 2-3 ori mai mult nu. Dar nepotica doarme la prinz doarme si sora........ POVESTE TRISTA
__________________
marinuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.