Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #10359 (permalink)  
Vechi 28 ian 2011, 13:37:22
Livia89's Avatar
Livia89 Livia89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Buna Liv Pai din cauza ca nu am de munca... de luni nu am mai iesit din casa decat sa duc gunoiul. Nu am chef de nimic... Nici de sport nu stiu ce am trebuie sa ma apuc iar de stepper ca nu se mai poate asa sunt prea trista. de abia astept sa vina ziua de maine asa e si mami pe acasa... ma vad cu iubi si imi mai trece
Ce mai faci?
of, nici eu nu mai am chef de sport nici de munca, nici de ni-mic am scris si in jurnal, nu ma mai recunosc si am mancat doar prostioare, nici nu vreau sa constientizez ce o sa fie cand ma urc pe cantar

am zis ca azi stau in casa si gatesc, si nu ma stresez cu absolut nimic... ca in ultima vreme doar stress a fost la mine in program, la ordinea zilei

la noi parca a dat soarele, sper sa se mai si incalzeasca, poate n-o sa mai fiu nici eu asa apatica s-ar putea sa ma duc si la alergat, asa stiu sigur ca m-as relaxa instantaneu

nu te mai gandi ca nu ai loc de munca, o sa iti gasesti si din ala si o sa te saturi sa ai grija lui cel putin la mn asa e
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]