View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 03 mai 2010, 20:42:14
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Codynutza - My sweet diary

Citat:
Anterior postat de codynutza Vezi mesajul
e deja seara, asa ca pot sa fac un mic inventar pe ziua de azi.

am avut o zi de nastere superba. i-am avut pe cei dragi alaturi si imi suna telefonul intruna. nicioadata nu a mai sunat atat. mi-am incarcat telefonul aseara, dar azi a trebuit sa-l pun pe la amiaza la incarcat din nou. pe langa telefoane, am primit o multime de mesaje pe net, de la colegi, de la voi si de la prieteni.
sunt super fericita, fiindca mi s-a dat foarte mare atentie azi si ma simt importanta de cate ori am vorbit cu mama azi la telefon mi-a zis ”la multi ani”, pana am ajuns sa zic eu ”multumesc” inainte sa mai reuseasca sa spuna ea asta
Andra iti multumesc din suflet pentru ca te-ai gandit la mine si ai deschis acel topic si va multumesc tuturor ca mi-ati trimis o felicitare sau urari de bine. sunt doar de cateva saptamani pe acest forum si ma simt mai implinita.

de maine sunt din nou la dieta, fiindca in ultimele 3 zile am cam abuzat de mancare, dar oricum nu regret nimic, pentru ca am petrecut la maxim.


multe imbratisari pentru toata lumea. daca v-as vedea v-as pupa pana v-ati satura de mine, la cat de happy sunt

nu-i nimic scumpa ca meriti zilele astea de rasfat,important e ca te-ai simtit bine,esti tanara,frumoasa si slabuta
la multi ani inca o data
si te asteptam cu noi rezultate frumoase
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828