View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 18 mar 2011, 14:58:14
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: A.B.C-ul unei noi vieti - Jurnal Loralin

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Am revenit din nou printre voi insa nu ma mai regasesc ca fiind acceasi persoana .Calmul,rabdarea si vointa au ramas undeva in urma...eclipsate de noile kg ce au venit fara sa imi dau seama.De fapt asta e scuza banala ca nu mi-am dat seama caci hainnele nu intra la apa de la o zi la alta,nici depresia nu o consider un motiv suficient pentru starea de neglijenta ...insa ceea ce e sigur nu gasesc deocamdata resursele necesare sa pot sa ma opresc si sa ma intorc acolo unde ajunsesem cu greutatea ,parca nimic nu ma mai intererseaza....doar munca si fetele ,atat ma mai tine lucida.
Lora nu fi asa aspra cu tine...nu k te-as incuraja in starea asta de neglijentza...dar cu sigurantza ai trecut prin multe...prea multe as spune eu...esti om e normal sa cedezi...dak la munk trebuie sa rezisti...pe fete trebuie sa le sustii si sa le incurajezi....ai pierdut controlul akolo unde ti-ai permis sa il pierzi...si deja faptul k esti constienta k nu e bine ceea ce se intampla e un pas inainte....ia-o cu pasi mici...si usor usor iti vei regasi echilibrul...ai dovedit k esti o super femeie...asa k eu am mare incredere in tine k vei reveni pe drumul cel bun
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......