View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 01 apr 2011, 20:22:21
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal alynacrystyna

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul

clar ca o sa fii o slabuta...probabil corpu tau cum a mai tinut diete, deja s-a cam obisnuit si probabil de asta ai acum faza asta de stagnare...dar ai sa vezi ca o sa treaca..toate am trecut prin ea..altele mai mult altele mai putin...si asa eram si noi ca si tine...ca de nu mai slabim si oare cand o sa treca perioada...2-3 saptamani a cam tinut la toate..dar dupa ea..toate ne-am urnit din loc si am slabit mai mult sau mai putin...nu trebuie sa te descurajezi..mai ai timp inca...diversifica si sportu..fa altceva cu ce nu esti obisnuita...

merci iubita,stiu ca e asa,cand vad ce zici tu,prin incredere ca o sa reusesc si eu
de sapt trecuta am inceput sa diversific,fac ceva mai obositor

altceva mai vroiam sa te intreb,scuze ca te stresez
am citit aseara ca ai zis ca ai facut facultatea la ID,ti'a parut vreodata rau?ai regeretat ca nu ai facut la zi sau ca ai dat banii pe facultate?cum e la ID iti scrie pe diploma ca ai terminat la Id?eu as vrea sa fac fac la id,sa lucrez in timpu sapt,dar mama ma intrebat daca no sa'mi para rau si acum nu mai stiu ce sa fac
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828