Subiect: Jurnal silviadm
View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 20 aug 2011, 07:44:08
silviadm's Avatar
silviadm silviadm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 30 mai 2011
Locaţie: bacau, Italia
Vârsta: 34
Dieta: personalizata/hipocalorica
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 3.744
Aprecieri acordate: 619
Am fost apreciat(a) de 763 ori in 553 mesaje
Implicit Re: Jurnal silviadm

Citat:
Anterior postat de Geanynna Vezi mesajul

vaaaii draga de tine eu asa nu suport sa aud oameni care striga ca tembeliidar asta e jobul fa'te ca ai dopuri in urechiatata timp cat nu au treaba cu tine e ok
eu sunt bine, inca nu am net acasa, acum sunt la iubi meu deci cu slabutele vorbesc pana pe la 4dupa'masa de la lucru dieta, ok, am dat'o pe personalizata si fac miscare zilnic
acum ca sunt la iubi meu, nam unde ma plimba cu bici, deci am sa profit k este net si fac taebo cu billy

pusiiiiiiiii
daaa zii de zii asta e un mic stres la munca mereu tre s tipe pt cv nu numai la mn la tot personalul face asadar nu bag in seama...azi e noapte alba asa se zice la ei,vor fii deschise pana maine dim toate barurile si rest si magazinele....pe mn nu m'au chemat la munca...dar maine deja vad cat de nervoasa o s fie ea...k va fii obositajumatate de zii turile mi le fac cu ea:-l
acum team poopacit...mai vizualizeaza te rog meniurile mele si ceartama ...k mananc prooost rau de totieri am mancat prajiturele k a fost ziua la o colega nu puteam so refuzdar de azi am pus stop mancarii nesanatoasepooop mare mss k vii in vizila la mn in Jurnal
__________________
jurnal-silviadm
silviadm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1932 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1415 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1674 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]