View Single Post
  #1041 (permalink)  
Vechi 11 oct 2010, 16:22:19
amy0404's Avatar
amy0404 amy0404 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 41
Dieta: Personalizata
Date: 166cm, 58kg
Mesaje: 2.110
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
mie nu imi era frica de caini,adica treceam nepastoare dar acum...e grav.numai gandul ca trebuie sa plec la facultate ma ingrozeste chirie nu imi permit sa platesc,e prea mult.raman cu caminul,ma hotarasc unde vreau sa stau

nu...nu a dat sangele..cat despre injectii in burtica..brrr credca doareeee nu e cazul de injectie dar asa rau m-am speriat incat acum stau cu frica si in camera.ai naiba de caini...mi-e groaza de ei.
nu stiu ce s-a intamplat anul.ca am inceput cu stangul...totul a inceput cu stangul.(ma refer la anul universitar..)
Bine ca nu ti-a dat sangele Injectiile, oricum nu dureau si nu erau in burtica, ca pe vremuri... ihhh cred ca era groaznic. Eu le-am facut cand m-a muscat matza mea, era si pe tratament si mi s-a inflamat locul, dar in fine..asta e alta poveste
Sper sa iti mearga mai bine de acum inainte!
__________________

amy0404, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1945 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1428 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1171 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]