View Single Post
  #1044 (permalink)  
Vechi 11 ian 2011, 21:30:40
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de ayssa Vezi mesajul
Salutare,
Gagici eu ma pregatesc de club...E ziua unei colege si plus de asta am luat 10 la examen.....
Sunt ft fericita. Azi am fost la vitamine dar nu mi-a fost greu deloc..... Va pup si ma duc sa sarbatoresc....Iesim intre fete ca barbatii nu au vrut sa ne insoteasca ...Abia astept sa mai ard niste calorii dansand.
Va povestesc mai multe cand ma intorc....
Nu am apucat sa citesc inca ce ati scris azi ca nu de mult am venit de la scoala, dar recuperez.
Va pupacesc
no bravo draga mea, felicitarimeriti o binemeritata petrecere. disctractie super sa ai!!!


Citat:
Anterior postat de crystynyk Vezi mesajul

foarte bine, nici sa nu uiti
fi sigura de asta


Citat:
Anterior postat de crystynyk Vezi mesajul
sa bata tobeleeee, sa se auda trambiteleeee.....am finalizat 2l de ceai
tu ca tu ca le-ai terminat , dar nici nu vrea sa ma gandesc la saracul wc cat trebuit sa te suporte azi
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!


Ultima dată editat de Slabuta; 12 ian 2011 at 04:38:49.