Subiect: Jurnal Luiza
View Single Post
  #105 (permalink)  
Vechi 26 mai 2010, 21:01:50
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Luiza

Citat:
Anterior postat de Luiza25 Vezi mesajul
Multumesc fetele. ieri am petrecut cea mai frumoasa aniversare. sa va povestesc.
eram acasa faceam curat iubi a plecat la munca la un moment dat el ma cauta pe messenger si imi spune sa ma opresc din ceea ce fac si in 20 de minute sa fiu gata cu valiza facuta pt o noapte.
nu stiam nimic a fost totul o mare surpriza, am fost intrun loc foarte frumos, o sa adauga cateva poze la album, am dormit la un hotel de 4stele cu piscina si spa a fost superb si am avut parte si de soare.
inainte sa ma culc a zis ca are o alta surpriza pt mine, ma facut sa ma inchid in baie cand am iesit mam asezat pe pat peste cadoul meu (ca in filmele de comedie) era un inel superb din aur alb cu trei mici diamante, asa ma cerut iubi in casatorie si eu am zis da. numi venea sa cred, sunt foarte fericita sper sa mearga totul bine. am totusi un sentiment de teama dar cred ca e normal.
Ooooooo super tareeeeee
Felicitari!!!!!!!Dai de baut cand ajungi in tara
Sa fiti fericitisigur va fi bine
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]