View Single Post
  #1050 (permalink)  
Vechi 16 nov 2010, 18:11:41
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara fete dragi ,am ajuns si eu acasa ,merg sa-i pregatesc la al meu sa pape ! Chiar nu stiu ce ?
Angi drag iti multumesc pentru retete,dar din pacate al meu este tare tare mofturos si acum cand am citit din urma i-am citit retetele tale ,si zicea nu nu nu ....Cred ca lui o sa-i gatesc normal si tin eu pentru amandoi ! Soacra mea oricum nu tine ! Nu vrea !
I-am zis sa tina pentru sanatatea la copii ei si a zis ete na ! O sa tin eu cu mamii pentru toti ! Noua oricum ne place ! Mamii si-a facut azi niste combinatii ! O salata de cruditati cu de toate prin ea !
Inca nu am mai reusit sa iau legatura cu prietena cu bebe ,nu a mai intrat deloc pe mes ! Poate mai tarziu ! O seara linistita va doresc ! Mai intru !
Cred si eu ca nu poate sa tina,dute si preparai papa bun ,e barbat ,munceste mult ,nu are cum sa tina ,o seara buna,merg sa-i dau sa manance lu bebe,intru si eu mai tarziu
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]