View Single Post
  #1054 (permalink)  
Vechi 08 iul 2011, 09:27:50
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Buna Vidia...oare ce ai patit?
...si la noi e foarte cald....si spun ca se mai incalzeste....cu toate ca urmatoarele 2 luni am citit pe nett ca o sa fie cu oscilatii de la foarte frig la foarte cald...ploi ...se spunea ca o sa fie seceta din cate am citit se pare ca nu...ce o vrea Dumnezeu...cine se gandea dupa cata apa am avut peste tot ca o sa mai am ceva in gradina si uite ca apa s-a tras pe unde am avut transeele facute de apa am adus pamant,am sadit din nou si acum gradina rade...sa e fereasca Dumnezeu de grindina si de rele...mereu am spus ce vrea Dumnezeu,din calea lui nu te poti ferii...
Vidia am citit ca relatia ta cu sotul merge bine,ti-am si raspuns intr-un mesaj sapt.trecuta sau luni..nu mai stiu cand...zilele sunt asa scurte de zici ca sunt una in alta...ma bucur pt.voi si in timp copii o sa va creasca si voi o sa treceti peste toate...la ce facultate vrei sa te inscri?...Sotul ce parere are?...te-as sfatuii sa faci ceva in contabilitate...sau ceva pe serv.sociale....pup si numai bine...