View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 01 apr 2011, 20:40:15
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal alynacrystyna

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul

...foarte bine ai facut ca ai inceput altceva..poate e mai bine asa..poate corpu tau era deja obisnuit cu acelasi ritm si de aceea nu mai avea rezultate
nu ma stresezi deloc...despre id...ce sa zic..eu alta posibilitate cam nu am avut...trebuia sa si lucrez..ai mei nu au avut posibilitatea sa ma tina in facultate , mai ales in alt oras..camin facultate cu plata alea alea..stii tu...mai era si fratemio pe langa mine...si nu razbeau cu amandoi...de aceea am preferat id-ul...asa ma ajutam si pe mine si pe ei cum puteam...cat despre licenta, sa stii eu nu am apucat sa mi-o dau inca...dar maine cand intra o fosta colega de a mea pe mess o sa iti spun exact ce scrie pe diploma...de parut rau nu imi pare...ca a fost fain si asa..tot asa mergeam la cursuri ...mergeam mai rar ce ii drept..numai o data la 2 luni sau 4..cate doua weekenduri...dar daca esti si in alt oras o sa fie la fel ca la zi. se zice ca anii facultatii ii simti numai daca esti la zi, dar nu e adevarat...tu oricum o sa fii si intr-un alt oras..colegi o sa ai...cunostinte o sa faci si distractie o sa fie oricum..pentru ca tu iti faci programu...

merci mult.as vrea sa stiu ce scrie pe diploma
eu vreau sa ma duc in cluj,dar vreau sa lucrez,pt experienta,si pt ca nu'mi place sa stau.m'am plikti anii astia,stiu ca as putea sa mai lenevesc inca 3 anii pe banii alor mei,care nu mi'ar ajunge,adica as fii putin cu limita,ca deh in alt orash,chirie,scoala,mancarica,nu as vrea totusi sa'i ingreunez ci sa'i ajut
nu prea stiu ce sa fac,eu as merge pe Id,sa pot lucra,tra sa ma gandesc bine si nu prea stiu ce decizie sa iau,hmm...ms de informatii
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828