View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 04 iun 2011, 08:34:25
anaralu29's Avatar
anaralu29 anaralu29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Thumbs up Re: Cate kg ai slabit pana acum?

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
M-am gandit ca ar fi bine sa va aduceti aminte cate kg ati slabit pana acum si sa vedeti ca motivatia sta in voi.

Chiar daca aveti saptamani in care nu slabiti nici un kg, amintiti-va cate kg ati reusit sa dati jos pana in acel moment si ca trebuie sa mergeti pana la capat.

Eu sunt in una din acele saptamani, in care am inceput sa ma demoralizez ca nu se mai misca cantarul,parca a intepenit la 55.3.
Si am stat am reflectat si mi-am zis ca trebuie sa lupt mai departe, doar nu vreau sa ma intorc la 68.

Eu am slabit pana acum 12.7 kg.

Cate kg ai slabit tu pana acum?
Buna Slabuta.....
Eu am slabit pana acum 17.6 kg...
Apropo de stagnare,am vorbit cu instructorul de la sala si mi a zis ca trebuie sa modific meniurile daca vreau sa slabesc si a fost bine apoi..
Eu parca slabesc mai incet acum,am meniul schimbat dar,mi am schimbat serviciul si acolo se mananca seara ,cateodata pe la 21.00 ,fac eforturi sa reusesc sa slabesc..

__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat