View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 02 aug 2011, 16:08:20
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Scuze am vazut prea tarziu ca te cheama Maria, pe mine ma cheama Cristina, Alexa este Alexandra fetita mea de 5 ani.
Dar unde le rasnesti, in rasnitoarea pentru cafea, manuala sau automata, daca gasesc ingredientele as incerca suna foarte tentant, dar spune si cantitatile daca se poate, mersi.

Nu vad unde este problema la telemeaua cu fructoza, cind facem o budinca de brinza punem si fructoza, nu vad unde ar fi greseala eu zic ca poti.
Da ce combinati interesante dar ce faci cu telemeaua si fructoza ma faci curioasa, mie imi plac chestile ciudate dar fara mincare din insecte si nici carne de hipopotan nu maninc...sper sa nu fiu nevoita sa o fac
Cristina... imi pare bine de cunostinta! Si sa-ti traiasca Alexandra! Fetita mea implineste sambata 20 de ani! Habar n-am cand a trecut timpul... nici nu-mi vine a crede ca s-a facut asa de mare... eu tot o vad ca pe o bebelusa...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].