View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 06 mar 2012, 19:32:50
gabi23oct's Avatar
gabi23oct gabi23oct este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 13 feb 2012
Locaţie: iasi, Italia
Vârsta: 40
Date: 169cm, 100.6kg
Mesaje: 498
Aprecieri acordate: 134
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 59 mesaje
Implicit Re: Jurnal dana (gabi23oct)

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Vezi....cum nu sunt cu ochii pe tine iti faci de cap
Uff....ce sa zic...daca vrei poti...eu gatesc separat...mie imi fac ce mananc si sotului ce mananca....oricum nu gatesc de fel cantitati mari....dar....gatesc pentru amandoi ce se poate gati...ce nu fac separat...bine eu manac si in principiu proteine...si este usor...fac carne pe gratar....si ciorbica etc...cate putin...nu este greu...te obisnuiesti....
Iti dau si tie o imagine motivanta...poate te linistesti
Pup!
faina poza nu am ce zice!! merci Roxi, pentru sfat. inainte eu mancam tot ce era in farfurie, de exemplu daca mai erau 2-3linguri si chiar daca eu nu mai puteam manca, eram deja satula le bagam in mine. nu vroiam sa le arunc
acum am cantarul si le cantaresc, si daca se intampla sa mai ramana si eu m-am saturat le pun in frigider, nu ma mai fortez, nu ma mai indop ca pe un curcan
merci mult ca ma tragi de urechi. promit solem ca nu mai mananc omleta 2saptamani
pupici, scumpica si merci ca esti langa mine
__________________
Jurnal dana (gabi23oct)
gabi23oct, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2045 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1528 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]