View Single Post
  #1064 (permalink)  
Vechi 02 sep 2011, 13:08:34
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de bebi Vezi mesajul
Buna simi!Am venit si in casuta ta sa te felicit pentru cifra 81,2 wau BRAVOMa surprinzi placut ca de fiecare dataInca putin si schimbi prefixuIn privinta meniului m-am uitat peste el si in afara de pranz combinatia cartofi cu carne mi se pare totu ok Nu ai putea sa faci cumva sa muti chiftelutele la cina si sa le inlocuiesti cu alceva
Din nou, ala a fost meniul pe ziua de ieri. Si am mancat si eu ca toata familia, dar mult mai putin. Si uite ce rezultat am avut azi. Singura problema e ca pentru ca ma doare spatele o sa trebuiasca sa ma abtin de la miscare si cred ca asta o sa ma afecteze. O sa scad un pic si la calorii, dar mare lucru nu pot face. Sper ca pana lunea viitoare macar sa ma mentin, daca nu si slabesc. Sper sa imi treaca durerea de spate si sa ma pot intoarce la sport.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]