View Single Post
  #10658 (permalink)  
Vechi 15 mar 2013, 22:20:59
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Emy,am fost la o inmormantare ,celelalte 2 sunt duminica...tocmai pt.asta am trecut pe la fata de 37 de ani...e in alta localitate si duminica merg la cealalta inmormantare...am trecut de am lasat un buchet de flori...era depusa la biserica...prima la capela...
... azi la un momendat simteam ca o sa izbunesc in plans...mi-am amintit ce mi-a zis fata zilele trecute...mami pe tine niciodata nu te-am vazut plangand...mi-am impus si am reusit sa nu plang,in schimb imi simteam sufletul si inima cum plange,un plans inauntrul meu...trebuie sa gasesc un moment sa fiu singura sa ma eliberez...azi am sunat-o pe fata care doarme cu mine,sa vad daca e adevarat ca a murit sora ei,in momentul cand mi-a spus ca da,am mutit...mi-a aparut in fata exact cum o stiam,plina de viata,apoi mi-au trecut prin fata ochilor copii si sotul ei...
Emy,zilele trecute am simtit miros de tamaie...e pt.a doua oara cand patesc chestia asta...simt miros,iar in ziua aceea sau cealalta aud ca a murit cineva...chiar ma intrebam... cine o sa mai moara?...sper ca nu incep din nou sa prind posturi straine...

...in legatura cu Bruma sunt foarte multumita...din talie am dat jos 6 cm...in doua sapt.zic ca e multumitor...telul meu e sa am sub 70 cm...acum ce-o vrea Dumnezeu,sanatosi sa fim...
Ah,am citit eu pe diagonala,credeam ca azi ai fost la toate..nu cred ca ai fi rezistat psihic...Ciudat ca simti mirosuri..sa nu ai vreo infectie in curs,acu nu ca vreau sa te sperii ,imi povestea o vecina ca ea a facut un avort si dupa aia ii tot mirosea a portocale..i-a zis intamplator unui doctor si a trimis-o urgent iar,nu o curatasera bine..
Asa ma bucur ca iti merge bine cu Brumica
Credeam ca nu mai e nimeni pe aici..am iesit de am papat si eu cina
Da..e ciudat ce se intampla in lumea asta..si eu cred in D-zeu,da stii cum se zice,pana la el te mananca sfintii..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
david (18 mar 2013), manumanuela (16 mar 2013), rainbow (15 mar 2013)