View Single Post
  #10691 (permalink)  
Vechi 08 apr 2014, 19:55:02
pitic zuz's Avatar
pitic zuz pitic zuz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2010
Locaţie: Campina, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Montignac - faza I
Date: 154cm, 67.1kg
Mesaje: 398
Aprecieri acordate: 17
Am fost apreciat(a) de 60 ori in 39 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Mihaela1006 Vezi mesajul
Buna seara, fetelor, profit ca am ceva net pe mobil ca sa citesc ultima pagina. Azi am fost cuminte cu o abatere. Dar chestia care m-a facut sa intru este o documentare despre o campanie de marketing, mai precis despre herbalife, ce inseamna si ce se intampla daca apelezi la produsele lor. Si bineinteles, am intuit bine ca nu sunt pentru mine. Azi dimi am trecut prin Obor si cu cativa leuti mi-am luat leurda, untisor, ceapa verde si patrunjel. Am adaugat rosii, branza proaspata de vaca - daca ma gandesc bine nu e conforma pt ca e de-abia facuta si nematurata dar nu mai stiu ce telemea de vaca sa mananc ca nu mai am incredere in nici un producator. La pranz cred ca am luat o gustare cu branzica de vaci cu o banana iar seara am mancat jumate ok, jumate nu. Dar a fost singura masa in familie de sapt trecuta. Cam atat, va pup si va doresc o saptamana conforma


ma bag eu sa vorbesc despre herbalife, pentru ca stiu cateva persoane care au consumat produsele lor, au slabit foarte mult, dar apoi cand au renuntat la ele si din motive financiare si din faptul ca te plictisesti sa bei numai shakeuri de 2 ori pe zi au pus la loc chiar si dublu kg
asta vara in grecia am avut in hotel 1200 de reprezentanti herrbalife din toata lumea, si toti romanii de acolo incercau sa ne convinga sa ne inscriem si sa consumam produsele lor. am adus acasa 6 cutii de shakeuri de toate aromele si am gustat si eu dintr-unul de vanilie. se amesteca cu lapte si se bea in loc de cina si mic dejun. Pot spune ca dupa primul pahar am stat in baie 2 zile
concluzia, e numai reclama, iar faptul ca te pun sa inlocuiesti 2 mese pe zi cu shakeuri si alte pastile si zeama de aloe vera normal ca slabesti
__________________
Nu exista alimente nesanatoase... ci cantitati
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui pitic zuz:
rozica1965 (10 apr 2014)